ESFIVP I 12

 

Erasmus+1  

Roby

 

 

    

 

 

 

  Eduka    fb2   

Dar kartelį apie dantų higieną

Dantys gali išlikti sveiki ir spindintys, jei tik tinkamai juos prižiūrėsime. Tinkama dantų priežiūra padeda juos apsaugoti nuo karieso, panaikina nemalonų burnos ertmės kvapą. Dantys atlieka ne tik kramtymo, bet ir estetinę funkciją. Vaikai dažnai pamiršta, kad burnos ertmės higiena yra lygiai tokia pat svarbi, kaip ir fizinis aktyvumas bei sveika mityba.

Gruodžio 2 dieną sveikatos specialistė Krekenavos M. Antanaičio gimnazijos  pirmos ir antros klasės mokinius dar kartą pakvietė į aktyvią, praktikos pamokėlę prisiminti ir pakartoti  pagrindines dantų priežiūros taisykles. Jos metu , muliažo pagalba, vaikai tobulino dantukų priežiūros įgūdžius, aptarė kokį šepetėlį geriausia pasirinkti, kaip jį prižiūrėti, kokią pastą naudoti ir kiek jos dėti. Įvardino 5 pagrindinius dantų priešus, išsiaiškino, kaip išvalyti tarpdančius. Taip pat suprato, kad tinginiai  gražios šypsenos ir sveikų dantukų neturi. Sveiki dantys, maloni šypsena ne tik puošia, bet ir didina pasitikėjimą savimi.  

Sveikatos specialistė A.Džiugelytė

Sveikiname!

Konkursų, olimpiadų prizininkai 

 diplomas


 Apie mokinių sportinius, akademinius pasiekimus skaitykite skyrelyje pasiekimai

 

Informacija

Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija, Laisvės g. 18, Krekenava, LT-38310 Panevėžio rajonas, Lietuva.

Tel./ faksas: (8 45) 59 32 83, el.paštas: rastine@kmag.lt , svetainė: www.kmag.lt

 

Be Krekenavos M. Antanaičio gimnazijos sutikimo, draudžiama šiame puslapyje paskelbtą informaciją bei nuotraukas ir / arba filmuotą medžiagą naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu

© 2013–2021, Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija

Svetainėje lankosi 15 svečių ir nėra prisijungusių narių

Straipsnių peržiūros
1231544

Administratorius:

Ingrida C.

IT mokytoja